ALTYAPI ÇALIŞMALARI KİMLERE EMANET?

     İlçemizde    yapılan altyapı çalışmaları insanımıza hizmet olmaktan ziyade çile olmaya devam etmektedir. Yaklaşık  dört yıldır bozulmuş yollar, patlamış sular, toz duman ve alınmayan çöpler artık insanımızı çileden çıkarmaya yetti de arttı bile. Nedir bu başıboşluk lakaytlık bir taraftan yol yapıyorlar diğer taraftan yaptıkları asfalt çöküyor. Bir taraftan su borusu döşeniyor diğer taraftan  yaptıkları su boruları patlıyor yada kendileri patlatıyor çünkü altyapıyı  yapanlar taktıkları boruların yerini unuttukları için kendi yaptıkları su ve kanalizasyon borularını kepçeyle patlatıyor vatandaşın suyu saatlerce boşa akıp israf olmaktadır .

 Eskiden    Elmadağlıların çok iyi bildiği  bir belediye çavuşu vardı  Sadrettin Manav  namı diğer ’’ BACAK’’ bu adam  dahi hiçbir teknolojik kolaylık yokken bile Elmadağ’ın altyapısını karış, karış bilir BUGÜNKÜLERDEN ÇOK DAHA İYİ HİZMET VERİRİDİ

      Bu kadar teknolojik gelişmeye ve makinelaşmaya  rağmen hemen her gün su patlaması asfalt çökmesi nedir? Soruyorum siz sayın yöneticilere Bu millet bu çileyi çekmeye mecbur mu?  Bu ilçe daha ne zamana kadar ? Sizin  KEYFE KEDER İŞLERİNİZİ BEKLEYECEK.

          Yazıklar olsun  bir ‘’ BACAK’’ kadar altyapıyı tanıyamayanlara.

 

                                                                                        A. GÖRGÜLÜ